Slovensky
English

VITAJTE NA STRÁNKACH SPOLOČNOSTI BIANCA TRANS sro

Spoločnosť Bianca Trans s.r.o. vznikla začiatkom roka 2013 v rodinnom prostredí s cieľom využiť jeho dlhoročné skúsenosti v oblasti prepravy tovaru pre našich hostí, aby postupne stala veľká spoločnosť schopná hospodáriť s mnohými zákazníkmi ich prepravné Požiadavky s dôrazom na prenájom na kvalitu, efektívnosť a najvyššiu cenu,

Najvyššie ceny, rýchlosť a najmä bezpečnosť prepravy podľa zadaných požiadaviek zákazníka, kedy je k dispozícii 7 dní v týždni počas 24 hodín.

Disponujeme databázou viac ako 5000 prepravcami z niekoľkých krajín Európskej únie, vďaka čomu môžete vždy spoľahnúť na to, že vaše výrobky budú nosiť najlepšie ruky a na požadovanú prepravu ponúkame vhodné vozidlo. Tak ako sú s nami spokojní naši prepravcovia, budete s nami spokojní aj Vy. Cieľom je dosiahnuť spokojnosť našich obchodných partnerov s poskytovanými službami v čo najvyššej miere. Kvalita a spoľahlivosť našich služieb je garantovaná certifikátom ISO 9001: 2000 a niekoľkými ďalšími certifikátmi.

Tak ako svojim klientom, tak aj našim dodávateľom zabezpečujeme neustálu dostupnosť, bezchybnú komunikáciu v slovenskom, anglickom, nemeckom a poľskom jazyku, čestné obchodné vzťahy a najdôležitejšiu platobnú disciplínu. Môžete sa spoľahnúť na to, že s podporou moderných komunikačných technológií sa s nami poveziete spoľahlivo!

Už teraz sa tešíme na vzájomnú spoluprácu a sme tu pre Vás na telefónnych kontaktoch alebo osobne v sídle našej spoločnosti!